Видео Журнал
Смотрите видео новости Житомира на сайте video.zhzh.info
Главная » 2011 » Февраль » 16

Близько сотні чорнобильців влаштували в Житомирі мітинг

16 Февраля 2011 1456 0.0 ВидеоЖурнал
Мешканці Житомира, Брусилова і Коростеня, постраждалі від Чорнобильської аварії, зібралися сьогодні біля стін Житомирської ОДА, щоб відстояти свої права. Серед мітингуючих і переселенці, і ліквідатори.

Вони озвучили свої головні проблеми, терпіти які вже не можуть. Головними вважають медичне обслуговування та відсутність необхідних ліків, а також розмір пенсій і своєчасність виплат. Сьогодні чорнобильська пенсія в середньому становить 1200 грн. Люди скаржаться, що при постійному зростанні цін, вижити на ці гроші практично неможливо. Піти працювати зараз багато хто вже не можуть, так як отримавши серйозні дози опромінення, стали інвалідами.

- Ми з'їхалися сюди, щоб відстояти свої права, - каже Валентина Герман, голова Коростенської міської організації «Союз. Чорнобиль. Україні ». - Хочемо, щоб держава звернула на нас увагу, так як закони, які приймалися раніше, практично втратили свою силу. У той час, як на ці мізерні пенсії практично неможливо вижити, виплати проводяться з великим запізненням. Оздоровленням ліквідаторів, які стали інвалідами, теж ніхто не займається.

Комментариев: 0
avatar