Видео Журнал
Смотрите видео новости Житомира на сайте video.zhzh.info
Главная » 2014 » Август » 22

«Нас посилали на вірну смерть» - бойцы 30-й бригады

22 Августа 2014 1488 0.0 Admin

83 бійці 30-ї окремої механізованої бригади повернулися у Новоград-Волинський, щоб спитати в командування, чому їх «посилали на вірну смерть». «Полковник Нестеренко є такий, він нас кинув повністю», - розповідає один із бійців. За словами військових, організовувалися хто як міг, щоб вибратися з-під обстрілу. Хлопці кажуть, що їм погрожують звинуваченням у дезертирстві, проте офіцери це спростовують. «На даний момент не стоїть питання про їхнє покарання», - сказав заступник начальника штабу, полковник Міхальчук.

Родичі військовослужбовців почали звинувачувати його в загибелі бійців 30-ї бригади, на що полковник відповів: «Моя провина лише в тому, що я до вас вийшов». Поки військові вимагали, щоб їм поставили штамп в білеті про те, що вони учасники бойових дій в зоні АТО, жінки з фотокартками намагалися знайти хоч якусь інформацію про своїх чоловіків, яких вважають безвесті зниклими.

Згодом до бійців приїхав військовий прокурор з Житомира Валерій Кривонос, який сказав, що без з’ясування ситуації нікого обвинувачувати не може, і порадив хлопцям написати пояснювальні записки ще раз для місцевого керівництва, щоб не виникало зайвих питань у штабу, чому вони знаходяться не в зоні АТО.

Комментариев: 0
avatar